U pacjentów często występują przeciwwskazania do wykonania masażu, drenażu lub terapii farmakologicznej. Jeśli tak dzieje się i u Ciebie mamy na to sposób 🙂

Głęboka oscylacja to zabieg fizjoterapeutyczny, jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Oscylację można zastosować już na drugi dzień po przebytym zabiegu w celu przyśpieszenia gojenia, zmniejszenia obrzęku czy zasinienia. Równie dobrze sprawdza się w terapii przeciwbólowej, terapii obniżenia efektu po wysiłkowego napięcia mięśniowego, obrzękach limfatycznych, świeżych urazach, działaniach przeciwzapalnych, krwiakach, terapii uszkodzeń mięśni, skręcenia stawów oraz leczeniu blizn. Urządzenie wykorzystuje dobroczynne działanie pola elektrostatycznego w wybranym zakresie fal, poprzez zmienną przepływu prądu wywołuje odpowiednie zmiany częstotliwości i tym samym wytwarza pulsujące pole elektryczne. Głębokie wibracje stymulują i regenerują wszystkie warstwy tkanek, skóry, a także mięśni.

Zabieg głębokiej oscylacji ma również zastosowanie w medycynie estetycznej, odżywia skórę, poprawia krążenie, usuwa toksyny, relaksuję mięśnie twarzy, przeciwdziała zwłóknieniom tkanek, a w efekcie końcowym spłyca zmarszczki. Natomiast w chirurgii plastycznej jest doskonałym uzupełnieniem przed i po zabiegu liposukcji. Brak jakichkolwiek przeciwwskazań sprawia że zabieg może wykonać każdy.

Zabieg trwa od 20 min do 40 min w zależności od obszaru wykonywanego zabiegu, z reguły wykonuję się od 4 do 10 zabiegów lub do całkowitego wyleczenia.

Chcesz zasięgnąć więcej informacji na ten temat? Skontaktuj się z naszą rejestracją.